آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان با تنوع رنگی - 09131194725

تماس بگيريد

آجر نسوز انگلیسی نما - فروش آنلاین انواع آجر نما نسوز در صنایع آجر اصفهان - لیست قیمت جدید آجر نسوز نما انگلیسی


کد محصول : 119202
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1401/12/16
تعداد نمایش : 2041 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

 آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان با تنوع رنگی بالا
آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان با تنوع رنگی بالا
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان

برای اطلاع از لیست قیمت آجر نسوز انگلیسی همین حالا با شماره 09131194725 تماس حاصل کنید.

محصول جدید: پلاک نسوز شاموتی تیره

آجر نسوز انگلیسی چیست؟

قیمت آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان

آجر نسوز انگلیسی یکی از انواع آجرهای نسوز برای طراحی نمای ساختمان است. این آجر البته در سبک و طرح و رنگ خاصی از آجر نما نسوز انگلیسی ‏در اروپا برای مدت های زیادی استفاده می شده است. هم اکنون هم نمونه های جدید و ‏صنعتی تر از آن در اروپای غربی، آمریکا، آفریقا و استرالیا استفاده می گردد. آلمان جزء یکی از ‏طرفداران آجر نما نسوز انگلیسی است‎.

کاربرد آجر نسوز انگلیسی

این متریال طرح قرمز فوق العاده زیبا برای استفاده در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی، شومینه و حیاط می باشد. این نوع آجر نما نسوز دارای تنوع هم در رنگ و هم در طرح و هم در ابعاد است. اگر به صورت رندوم ( ‏یعنی به کار گیری رنگ های مختلف و متنوع در کنار هم ) استفاده شود، بسیار زیباتر خواهد ‏بود.‏‎ ‎نماکاران و متخصصین مصالح و ‏مهندسان ساختمانی همگی بر این باورند که آجر نسوز انگلیسی یکی از زیباترین انواع آجر ‏نما محسوب می شود.

بیشتر بخواید: 7 کاربرد آجر نسوز در صنایع آجر اصفهان

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی

تنوع آجر نما نسوز انگلیسی

آجر نما نسوز انگلیسی به این شکل است که دارای مدل های مختلفی است. اغلب انواع  ‏قرمز بسیار تیره که تقریبا قهوه ای سوخته به چشم می آید. یا رنگ های میانه قرمز و نارنجی ‏یعنی رنگ خاص پرتقالی و رنگ های روشن تر که قرمز روشن و مایل به زرد را شامل می ‏شود. این آجر تقریبا توسط تمامی کارخانه ها تولید می شود. برخی از انواع این آجر دارای دانه های ‏تیره است. که به صورت دانه های ریز و درشت در سطح آجر نسوز انگلیسی پراکنده شده است‏.

در برخی دیگر هم به صورت یکدست بدون وجود دانه های تیره رنگ تولید می شود.‎ با نگاهی به معماری انگلستان مخصوصاً معماری قدیم آن نقش آجر نسوز نما انگلیسی در ساختمان‌ ها به‌ خوبی ‏دیده می‌شود. آجرهایی با رنگ‌ های ترکیبی که شامل رنگ‌ های قرمز، اخرایی، قهوه‌ ای و مشکی ‏شده و در فضای ابری و مه‌ آلود شهرهای این جزیره، حس نوستالژیکی و قدیمی را به انسان القا ‏می‌کند‎.‎

محصول جدید: قیمت آجر نسوز توپر انگلیسی

انواع آجر نسوز انگلیسی

آجر نسوز انگلیسی آجری با کیفیت و قیمت مناسب برای نمای ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. برخی آن را آجر نسوز نما انگلیسی یا آجر انگلیسی نما می نامند و در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد:

 کرکره ای، رندوم، کف فرش، قرمز، مشکی، سری IR،  سری ال

بهترین رنگ آجر انگلیسی را انتخاب کنید

قبل از خرید انواع آجر نما نسوز، انتخاب رنگ آجر نما بسیار مهم می باشد. همان طور که می دانید درب و پنجره ها، نرده و سنگ نما زیبایی کار را در انتها دو چندان می کند. برای نمای انگلیسی، بهتر است که از ترکیب آجر نما نسوز با یک متریال دیگر مانند سنگ نمای روشن استفاده کنید. رنگ سفید خاصیت خنثی دارد و در کنار رنگ قهوه ای که گرم است بسیار زیبا می شود.

اگر امکان استفاده از سنگ را ندارید از آجر نسوز سفید به همراه آجر انگلیسی یا از آجر طرح انگلیسی رندوم به تنهایی استفاده شود. دقت شود که برای زیبایی بیشتر نمایی که از یک نوع آجر در آن استفاده شده است. به نصاب آجر توصیه شود که الگوی خاصی را برای چیدمان آجر در نظر بگیرد. 

محصول جدید: قیمت آجر لفتون نما اصفهان

آجر نسوز انگلیسی 

خرید آنلاین آجر نسوز نما انگلیسی

برای سفارش آجر نسوز نما انگلیسی می توانید با شماره 09391194725 تماس حاصل کنید. و محصول خود را خریداری نمایید.

 این آجر نما نسوز نه خیلی گران و نه خیلی ارزان می باشد. این آجرها نسبت به آجر سفید، آجر نسوز شاموتی، آجر نما نسکافه ای و دیگر آجرها در بازار زیاد یافت می شوند. وزن آجر انگلیسی نسبت به سایر آجرها کمی بیشتر است. دلیل این موضوع وجود کانی فلزی اکسید آهن است. این امر موجب بالا رفتن مقاومت فشاری و خمشی آجر می شود.