آجر لفتون نما اصفهان (10 سوراخ) | 09131194725

تماس بگيريد

رنگ این محصول زرد کم رنگ میباشد. آجر نما لفتون اصفهان - قیمت آجر نما لفتون اصفهان - فروش انواع آجر نما در رنگ های متفاوت در صنایع آجر اصفهان


کد محصول : 135475
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1401/12/18
تعداد نمایش : 1935 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجر لفتون نما اصفهان (10 سوراخ)
آجر لفتون نما اصفهان (10 سوراخ)
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آجر نما لفتون اصفهان

برای اطلاع از قیمت روز  آجر نما لفتون اصفهان همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. شماره تماس: 09131194725

مشخصات آجر لفتون نما صنایع آجر اصفهان

قیمت آجر نما لفتون اصفهان

این محصول درجه یک و دو دارد. درجه یک آن برای زیبایی نمای ساختمان یا سالن و یا قسمت‌هایی مختلف نمای ساختمان یا پروژه در حال ساخت استفاده می شود. رنگ این محصول زرد کم رنگ می باشد با ابعاد 5/5*10*21و 5*10*21 طول و عرض این دو ثابت است فقط ارتفاع که نقش نما را دارد 5 یا 5/5 می باشد که مشخصات نقشه و تایید می کند از کدام استفاده شود.

محصول جدید: آجرنما لفتون زرد

آجر لفتون (آجر ده سوراخ) چیست؟

آجر لفتون یا آجر ده سوراخ ( perforated brick ) به آجری گفته می شود که به وسیله سوراخ های ایجاد شده در آن حدود ۲۵% از حجم آجر کم شده باشد.

آجر لفتون از موادی مانند خاک رس، خاک شیل و خاک نسوز تهیه می شود. بیشتر تولید آجر نما لفتون با خاک رس است زیرا قیمت آجر نما لفتون اصفهان شیل و نسوز بسیار بیشتر از قیمت آجر لفتون رسی است.

آجر لفتون نما به صورت سه طرف نما و چهار طرف نما تولید می شود و می توان آن را بدون نیاز به نماسازی، در ساخت دیوار های خارجی استفاده کرد. دیوار ساخته شده با آجر لفتون هیچ تفاوتی با دیواری که به وسیله آجر نما رسی نما شده است نمی کند.

آجر لفتون با رنگ های مختلفی در باز مو جود است. مانند آجر لفتون زرد، آجر لفتون قرمز، آجر لفتون پر تقالی، آجر لفتون گلبهی و آجر لفتون قهوه ای. که پر کاربرد ترین آن ها آجر نما لفتون زرد و قرمز می باشد. به این دلیل که قیمت آجر نما لفتون زرد و قیمت آجر نما لفتون قرمز نسبت به انواع دیگر مناسب تر است. آجر نما لفتون اصفهان دارای ۱۰ سوراخ می باشد که قطر هر سوراخ بین ۲ تا ۳ سانتی متر است. در آجر سه گل که دارای سه سوراخ است قطر هر سوراخ حدود ۴/۵ سانتی متر می باشد.

محصول جدید: آجر نسوز شاموتی رندوم

مشخصات فنی آجر نما لفتون اصفهان

آجر نما لفتون اصفهان در بازار به نام های آجر نما لفتون، آجر زبره، آجر نما زبره، آجر نما سوراخدار، آجر سوراخدار و یا آجر سوله سازی نیز معروف است. کاربرد آن به شکل دو کاربرده می باشد به این معنا که می توان با استفاده از آن دیوارهای حایل و غیر حایل ساخت ضمن آنکه بعد از ساخت دیوار نیازی به ایجاد مجدد نما نیست. این محصول که دارای مقاومت بالایی است برای ساخت دیوارهای متحمل بار و وزن استفاده می شود. شیوه چیدمان آن همچنین به صورت پازلی بوده تا مقاومت آن در برابر وزن و فشارهای جانبی چند برابر شود.

محصول جدید: آجر نسوز انگلیسی

علت وجود سوراخ در آجر نما لفتون اصفهان چیست؟

خرید آجر نما لفتون اصفهان

عموماً وزن آجر ها زیاد است. بنابراین هزینه حمل آجر تا محل کارگاه ساختمانی مقدار قابل توجهی می شود. به طوری که گاهاً هزینه حمل آجر لفتون از قیمت آجر لفتون اصفهان درب کارخانه بیشتر می شود. به منظور کاستن از وزن آجر سوراخ هایی در آن ایجاد می کنند. به علاوه با ایجاد سوراخ ها مواد اولیه کمتری برای تولید آجر لفتون مصرف می شود.

آجر در بیشتر ساختمان های امروزی نقش پوسته و جدا کننده را ایفا می کند. بنا بر این مقاومت آجر موضوع چندان تأثیر گذاری در ساختمان های امروزی نیست. یک از دلایل رواج یافتن آجر سفال نیز همین موضوع است.

در تولید آجر نما لفتون، ابتدا آجر با حرارت ملایم خشک می شود، سپس به صورت کامل پخته می شود. وجود سوراخ در آجر باعث می شود که آجر کاملاً خشک شود. همچنین در مرحله پخت قسمت های مرکزی آجر نیز حرارت کافی ببینند. این موضوع در مقاومت و همگنی آجر لفتون بسیار موثر است. وجود سوراخ ها و به سبب آن ها پخت یکدست آجر از ایجاد ترک در داخل آجر لفتون جلوگیری می کند. نبود ترک های ریز در داخل آجر موجب کاهش خاصیت انتقال آب توسط آجر به سطوح داخلی دیوار یا همان (capillary attraction) می شود.

یکی دیگر از علل وجود سوراخ در آجر لفتون این است که، زمانی که آجر بر روی ملات نرم فشرده می شود. ملات اندکی به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و شکل آن ها را به خود می گیرد. این امر موجب چسبندگی بیشتر ملات و آجر می شود. همچنین مقاومت آجر در برابر جا به جایی در اثر نیرو های جانبی وارد بر آن افزایش می یابد.

محصول جدید: بلوک سفال سقفی در اصفهان با ابعاد مختلف

مزایای استفاده از آجر نما لفتون اصفهان

قیمت عالی

استحکام بالا

عدم شوره زدن

رضایت مصرف کنندگان

سابقه درخشان

وجود انواع مختلف و تنوع بالا

رنگ ثابت

عدم استهلاک در زمان طولانی

مقاومت برابر زلزله

عدم نیاز به کار اضافه برای نماکاری