پلاک نسوز شاموتی تیره - پلاک نسوز اصفهان

تماس بگيريد

پلاک نسوز شاموتی تیره - خرید آنلاین آجر پلاک نسوز شاموتی در اصفهان (در رنگ های متنوع) - لیست قیمت انواع پلاک نسوز شاموتی در اصفهان


کد محصول : 119198
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/11/26
تعداد نمایش : 1311 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

پلاک نسوز شاموتی تیره
پلاک نسوز شاموتی تیره
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پلاک نسوز شاموتی تیره 

برای اطلاع از لیست قیمت پلاک نسوز شاموتی (در رنگ های مختلف) همبن حالا با شماره 09131194725 تماس حاصل کنید.

محصول جدید: قیمت آجر لفتون نما اصفهان

فروش آنلاین پلاک نسوز شاموتی تیره اصفهان

یکی از ویژگی های مهم آجر پلاک نسوز شاموتی خاصیت توده گرمایی آن است. این آجر به دلیل داشتن دانسیته بالا گرما را در خود ذخیره می کند و آهسته و آرام آن را آزاد می کند. این خاصیت باعث می شود که در ماه های گرم سال، خانه های آجری خنک و در فصل سرد زمستان، دیواره های آجری گرم مانده و مانع هدر رفتن انرژی و گرما شود.

پلاک نسوز شاموتی تنوع رنگی بالایی دارد که علت آن وجود عناصر رنگ ساز در مواد معدنی است و پخت در درجه حرارت بالا که خود را پس از فرایند تولید در محصول آشکار و نمایان می سازد. این خاصیت باعث پدید آمدن تنوع رنگ بسیار بالا شده و سبب می شود که آجرهای نسوز تحت تاثیر اشعه نور خورشید تغییر رنگ نداده و جذابیت نمای ساختمان را ماندگار می سازد و هرگز حالت رنگ پریدگی در آن ایجاد نخواهد شد.

تمام آجرها از مواد طبیعی تشکیل شده و مواد معدنی طبیعی دارای عناصر آلی می باشد. این عناصر بر اثر نفوذ رطوبت در سطح آجر سبب شوره زدگی شده و از زیبایی کار درنمای ساختمان می کاهد. این مسئله در تمام آجرهای رسی محسوس و قابل مشاهده است.