آجر نسوز هلالی - صنایع آجر اصفهان

آجر نسوز هلالی - صنایع آجر اصفهان

تماس بگيريد

ابعاد 5در20 - تعداد در کارتن 20 عدد - تعداد در متر مربع 100 عدد - تولید کننده آجر نسوز در اصفهان - فروشگاه آجر نسوز در اصفهان


کد محصول : 174021
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/11/13
تعداد نمایش : 1572 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجر نسوز توپر انگلیسی
آجر نسوز توپر انگلیسی
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

 آجر نسوز توپر انگلیسی اصفهان

برای اطلاع از جدیدترین قیمت های آجر نسوز توپر انگلیسی همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. شماره تماس: 09131194725

مشخصات محصول  آجر نسوز توپر انگلیسی

تعداد در متر مربع:100
تعداد در کارتن:20
5*20:ابعاد

آجر انگلیسی English brick

امروزه نماهای ساختمان با طرح ها و رنگ ها و طراحی های متفاوت و گسترده جلوه های گوناگون و جدیدی را به شهرها میدهد.

نمای هر ساختمان نشان دهنده شناسنامه و به قولی هویت یک ساختمان است. یکی از نماهای با اصالت کشور عزیزمان ایران آجر نما می باشد. آجرهای نما انگلیسی علاوه بر حس سنتی دادن به شهر با معماری و طراحی های امروزی ساختمان ها نمایی مدرن به خود گرفته اند. آجر طرح انگلیسی یکی از همان نماهایی است که اگر نصاب خبره ای داشته باشید این حس مدرنتیه و جدید را به بینندگان میدهد.

محصول جدید: بلوک سفال سقفی

فروش جدیدترین آجر نسوز انگلیسی

نما ساختمان ها علاوه بر اینکه بر ظاهر کلی شهر اثرگذار هستند، به خودی خود یک اثر ماندگار خواهند بود، امروزه نماها به جز زیبایی ساختمان، مزیت هایی نیز دارند که عبارتند از عدم هدر رفت انرژی با ایجاد عایق سرمایشی و گرمایشی، عایق صوتی و سبک کردن سازه های ساختمان ها و …

جدیدترین نما که در کشور ما با توجه به قیمت به صرفه و زیبایی خیره کننده و همچنین تولید در داخل کشور عزیزمان ایران انواع آجر های نسوز انگلیسی می باشند.

محصول جدید: آجر نسوز شاموتی رندوم باکیفیت عالی

انتخاب بهترین رنگ آجر نسوز توپر انگلیسی

انتخاب رنگ مناسب آجر یکی از مسائل مهم قبل از خرید آجر نما نسوز توپر انگلیسی می باشد، همچنین ترکیب رنگ و انتخاب درست رنگ آجر نما با سایر متریال ساختمان مانند: درب و پنجره ها، سنگ نما، نرده ها و … میتواند زیبایی نما را در انتهای کار دو چندان کند. برای مثال رنگ سفید که رنگی خنثی می باشد، در کنار رنگ قهوه ای که رنگ خیلی گرمی در میان رنگ ها محسوب می شود بسیار زیبا و خاص به سبک مدرن می باشد.

در نمای ساختمان هایی که با آجر نسوز توپر انگلیسی ساخته شده اند، بهتر است از ترکیب آجر با یک متریال دیگر مانند سنگ نمای رنگ روشن مانند، سفید یا کرم که رنگ هایی خنثی هستند استفاده شود یا اگر امکان استفاده از سنگ را ندارید از آجر نسوز سفید به همراه آجر انگلیسی یا از آجر طرح انگلیسی رندوم به تنهایی استفاده شود. دقت شود که برای زیبایی بیشتر نمایی که از یک نوع آجر در آن استفاده شده است به نصاب آجر توصیه شود که الگو خاصی را برای چیدمان آجر در نظر بگیرد.

محصول جدید: آجر پلاک نسوز سفید

عایق بودن آجر نما نسوز انگلیسی

یکی از ویژگی های مطرح و مهم آجر نسوز انگلیسی، عایق بودن آن می باشد. عایق بودن آجر های نسوز توپر انگلیسی با اضافه کردن و ترکیب چند مواد معدنی مخصوص و استفاده از خاک نسوز با فرمولاسیون اختصاصی به وجود می آید. میزان نسوز بودن آجر های عایق بسیار بالا می باشد. آجر های عایق کاربرد های مختلفی دارند، در ابتدا برای کنترل مصرف انرژی و پایین آوردن سوخت این آجر ها را برای عایق کردن کوره و در نتیجه کاهش هزینه های ناشی از مصرف سوخت به وجود می آمد.

همچنین برای ساخت شومینه باید از آجر عایق شومینه استفاده کرد. علت اصلی استفاده از آجرهای نسوز برای نمای ساختمان ها و آپارتمان ها مقاوم بودن آن ها در برابر انواع شرایط آب و هوایی و شرایط محیطی می باشد، آجر نسوز به هیچ هنوان طی سال های طولانی تغییر شکل و رنگ نمی دهد.

برای صرفه جویی در انرژی باید ساختمان را عایق کرد تا تبادل گرما و سرما از داخل به بیرون ساختمان و بلعکس وجود نداشته باشد، این یکی از مهم ترین تبصره ها در زمینه ساخت ساختمان و پیمانکاری می باشد. امروزه آجرهای نما نیز از این قائله مستثنی نیستند و از این ویژگی مهم برخوردارند.