آجر پلاک نسوز سفید - خرید آجر نما نسوز سفید

تماس بگيريد

آجر پلاک نسوز سفید - فروش آنلاین انواع آجر نما نسوز در اصفهان - خرید آجر نسوز نما سفید صدفی - فروشگاه صنایع آجر اصفهان


کد محصول : 119116
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/12/7
تعداد نمایش : 1171 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجر پلاک نسوز سفید
آجر پلاک نسوز سفید
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آجر پلاک نسوز سفید

برای خرید بهترین آجر پلاک نسوز سفید همین حالا با شماره 09391194725 تماس حاصل کنید.

فروش ویژه پلاک نسوز شاموتی روشن

آجر نسوز سفید چیست؟

آجر نسوز سفید یکی از پرفروش‌ترین آجرها در صنعت ساختمان‌ سازی می‌ باشد. این آجر با رنگ سفید جذابی که دارد باعث ایجاد بُعد و زیبایی چشم‌ گیری در نمای بیرونی و همچنین داخلی ساختمان می‌ شود. رنگ سفید یک رنگ خنثی و پایه است، به همین دلیل به راحتی با آجرهای رنگی دیگر ترکیب شده و طرح‌های بسیار جذابی را به وجود می‌آورد.

در گذشته نیز سنگ‌ های سفید چینی در ساختمان‌ ها به کار می‌ رفتند و بیشترِ نماهای ساختمان‌ ها در ۴۰ یا ۵۰ سال گذشته به خصوص در شهر اصفهان با سنگ سفید چینی ساخته می‌ شدند. در نتیجه آجر نسوز سفید تداعی کننده‌ ی دوران گذشته است.

فروش ویژه پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی

تولید آجر سفید نسوز

برای تهیه آجر سفید نسوز از خاک کائولن استفاده می شود. کائولن (خاک چینی) در تولید انواع چینی، سرامیک و آجر نما سفید کاربرد بسیاری دارد.

 این خاک در مناطق خراسان جنوبی و آذربایجان غربی با کیفیت خوبی یافت می شود. البته می توان گفت کائولن در بیشتر مناطق کشور موجود است اما کیفیت کمتری نسبت به دو نقطه ذکر شده دارند.

 از لحاظ تولید، خاک سفید این محصول باید دارای آهن و اکسید فلزهای دیگر مانند اکسید آهن، منگنز، تیتانیوم به میزان خیلی کم باشد. تا موجب بوجود آمدن رنگ طوسی یا سفید گردد. 

اگر خاکی حاوی این عناصر نباشد موجب سستی آجر می شود. در اینجا چالشی بوجود می آید. آجر هم باید دارای مقاومت و استحکام باشد و هم عاری از عناصر فلزی باشد. لذا برای تولید آجر نسوز سفید دقت و دانش زیادی مورد نیاز است. 

آجرنما نسوز سفید برای پخت در کوره به حرارت زیادی نیاز دارد. این درجه حرارت چیزی در حدود 1250 تا 1280 درجه می باشد.

 جنس کوره در سفیدی آجر تاثیر بسزایی دارد. نکته دیگر که قابل تامل است اینکه آهک (هیدروکسید کلسیم) که از کانی هایی ست که نباید در آجر موجود باشد، به رنگ سفید است.