پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی - آجر پلاک نسوز انگلیسی اصفهان

پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی - آجر پلاک نسوز انگلیسی اصفهان

تماس بگيريد

پلاک نسوز انگلیسی پرتقالی - خرید پلاک نسوز انگلیسی پرتقالی - فروش آنلاین انواع آجر پلاک نسوز انگلیسی در فروشگاه صنایع آجر اصفهان


کد محصول : 119196
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/11/28
تعداد نمایش : 1324 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی
پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پلاک نسوز پرتقالی انگلیسی

برای دریافت لیست قیمت جدید آجر پلاک نسوز انگلیسی در رنگ های متنوع کافیست با شماره 09131194725 تماس حاصل کنید.

محصول ویژه: قیمت آجر نسوز نما انگلیسی اصفهان

فروش آنلاین پلاک نسوز انگلیسی پرتقالی در اصفهان

رنگ آجر پلاک نسوز

آجر نسوز از تنوع سایز و رنگ بسیار بالایی برخوردار می باشد. در ساختار بنای مورد نظر می‌ توان از فرم‌ ها و سایز‌های مختلف آجرهای پلاک نسوز استفاده کرد. آجرهای پلاک نسوز در سایزهای پلاک تمام و نیمه پلاک، مربعی و مستطیلی ساخته می‌ شود.

تنوع رنگی در آن‌ ها، به‌ گونه ای است که شما با خیال راحت می توانید این رنگ‌ ها را با محیط منزلتان هماهنگ کنید. رنگ‌ های قرمز، اخرایی، نارنجی، قهوه‌ ای، پوست پیازی و… از جمله رنگ‌ های موجود در آجر های پلاک نسوز است.

البته که آجر پلاک نسوز پرتقالی، از جدیدترین تولیدات آجرهای موجود در بازار است و به‌ دلیل داشتن رنگ بسیار زیبای آن در موارد متعددی استفاده می شود.

رنگ‌ های متنوع در آجرهای نسوز، حاصل چيدمان در يک كوره است و آجر هر چه نزديک‌ تر به كانون حرارت كوره باشد، تيره‌ تر و هرچه دورتر از آن باشد، محصول روشن‌ تری به‌دست می آيد. اغلب از تركيب رندوم آجر نسوز در ساختمان استفاده می شود كه اصطلاحا طرح انگليسی به آن می گویند.

محصول جدید: قیمت آجر لفتون نما اصفهان

خرید آجر پلاک نسوز در اصفهان

همچنین این آجرها در طراحی فضای بیرونی شومینه‌ ها و حتی استفاده در قسمت بیشتری از محیط خانه می‌ توانند در طراحی داخلی بسیار خوب عمل کنند. امروزه علاوه بر فضای داخلی شومینه، اطراف آن را تا سقف و گاهی تا دیوارهای انتهایی شومینه‌ ها با آجرهای پلاک نسوز انگلیسی پوشش می‌ دهند. این آجرها امنیت را بالا می‌ برند و همچنین می‌ توانند در نمای بیرونی نیز به‌ خوبی عمل کنند و در ترکیبات مختلف بسیار زیبا باشند. همچنین آجر نسوز پرتقالی می‌تواند در ترکیب با دیگر مصالح نیز استفاده شوند و به زیبایی بنا کمک کنند.