آجر نسوز مشکی اصفهان - خرید بهترین آجر نسوز نما

تماس بگيريد

آجر نسوز مشکی اصفهان - فروش آنلاین بهترین آجر نسوز نما در اصفهان - خرید آجر نسوز مشکی اصفهان باکیفیتی عالی و قیمتی مناسب


کد محصول : 115939
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/12/13
تعداد نمایش : 1306 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجر نسوز مشکی اصفهان
آجر نسوز مشکی اصفهان
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

خرید آجر نسوز مشکی اصفهان

فروش ویژه پلاک گلبهی ساب خورده در فروشگاه صنایع آجر اصفهان

آجر نما نسوز مشکی چیست؟

آجر نسوز مشکی (آجر نما نسوز مشکی) که در بازار به آن آجر مشکی نما هم می گویند، با استفاده از خاک چینی و از ترکیب درصد مشخصی از مواد معدنی و فلزات تولید می شود. علت به وجود آمدن رنگ مشکی یا سیاه در آجر وجود فلز منگنز Mn و اکسید های آن در ترکیب فرمولاسیون تولید آجر نما مشکی رنگ می باشد. همچنین نوع حرارت و فاصله قالب از کوره نیز در تیره یا روشن شدن این رنگ تاثیر گذار است.

کاربرد آجر نسوز مشکی

آجر سیاه رنگ و در کل آجر های تیره رنگ بیشتر در مناطق خنک یا سرد سیر نصب و اجرا می گردند و مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از آجر نمای مشکی برای نمای خارجی ساختمان باعث ایجاد تصویری ماندگار در ذهن مخاطب می شود. این نوع آجر را هم میتوان برای نمای خارجی ساختمان و هم برای نمای داخلی و دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

رنگ مشکی یادآور قدرت، استحکام و زیبایی است و از آنجایی که این رنگ به طور معمول در نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار نمی گیرد، می توانید با استفاده از آن در نمای ساختمان خود، جلوه ی زیبایی از ساختمان خود به نمایش بگذارید.

محصول جدید: آجر پلاک شیل

نحوه نصب آجر نسوز مشکی اصفهان

آجر سیاه مانند انواع آجر های نما با 3 روش چسباندن با چسب آجر نما یا با پیچ و مهره و یا با روش معمول نصب آجر یعنی اجرای آجر نما مشکی با ملات نصب می گردد.

محصول جدید: آجر نسوز هلالی

خرید آنلاین آجر نسوز مشکی در اصفهان

رنگ مشکی آجر، فویل خوبی برای رنگ سبز است. در یک باغ یا در برابر محیط طبیعی، نمای خانه های سیاه، توجه را به سمت شاخ و برگ های سبز متمرکز می کند. رنگ مشکی چشم را قادر می سازد بین سایه های مختلف سبز تفاوت بهتری را ایجاد کند. برگ های سبز و زرد در برابر یک نمای سیاه، باعث شادابی بیشتر آن منظره می شوند.

در بیشتر موارد، آجر مشکی سازگار با محیط زیست است. به عنوان مثال این محصول، هیچ اجزای خطرناک و تهاجمی ندارد که بتواند به شخص یا محیط زیست آسیب برساند.

آجرهای مشکی بالاتر از هر رنگ دیگری، دارای ویژگی های عالی عایق حرارت و صدا است. در خانه های ساخته شده با این محصول، هیچ صدای اضافی از خیابان وجود ندارد.

بکارگیری آجر به رنگ مشکی، در داخل محل کار کاملاً آسان است. این کار نیاز به تخصص بسیار زیادی ندارد.