آجرنما لفتون زرد اصفهان - خرید آنلاین آجر لفتون

آجرنما لفتون زرد اصفهان - خرید آنلاین آجر لفتون

تماس بگيريد

آجرنما لفتون زرد اصفهان - فروش جدیدترین آجر لفتون در اصفهان - خرید آنلاین انواع آجر لفتون در صنایع آجر اصفهان


کد محصول : 109566
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/12/21
تعداد نمایش : 1122 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجرنما لفتون زرد
آجرنما لفتون زرد
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آجرنما لفتون زرد اصفهان

آجر لفتون از جمله مصالح بنایی پرکاربرد در ساختمان است. بیشترین کاربرد این محصول در تیغه های جدا کننده ساختمان است. این آجر به همراه ملات ماسه سیمان کار می شود.

فروش ویژه بلوک سفال سقفی در اصفهان با ابعاد مختلف

مشخصات آجر لفتون

آجر لفتون مقاومت بسیار بالایی برای ساخت دیوار های حایل و متحمل وزن بالای بار می باشند. طریقه چیدمان این آجر ها به صورت پازلی بوده می باشد تا مقاومت دیوارها را در برابر تحمل فشار بالا ببرد. این مدل آجرها در دو اندازه قالب بزرگ و قالب کوچک تولید می شوند که از آجرهای قالب کوچک زرد رنگ هستند و معمولا در ساخت و ساز پشت کاز و طاقه زنی استفاده می شود. از لفتون قالب بزرگ در داخل نمای ساختمان و توکار استفاده می گردد.

معمولا آجرهای لفتون در دو رنگ زرد و قرمز تولید می‌ شوند. بیشترین کاربرد سایزهای بزرگ این آجرها در ساخت حصار برای ویلاها، باغ‌ها، دیوار چینی نواحی باز وسیع و … است. از سایز کوچک آن ها نیز برای دیوار چینی اتاق‌ ها، بالکن‌ ها، ساخت سقف‌ های تیر آهنی و … استفاده می‌ شود.

مهم ترین کاربرد آجر لفتون برای دیوار چینی، نمای سوله و اجرای سقف می‌ باشد. این نوع آجر در دیوار هایی که وزن یا فشار را تحمل می‌ کنند، استفاده می‌ شود. این آجر برای نمای بیرونی شومینه و قسمت‌ های داخلی ساختمان بیشتر استفاده می‌ شود. امروزه از آجرهای نسوز برای نما و دیوارهای بیرونی شومینه استفاده می‌ شود.