آجر سه گل اصفهان - خرید بهترین آجر سه گل

تماس بگيريد

آجر سه گل - فروش آنلاین باکیفیت ترین آجرهای سه گل در صنایع آجر اصفهان - خرید اینترنتی انواع آجر سه گل در اصفهان


کد محصول : 109555
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1400/12/28
تعداد نمایش : 863 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

آجر سه گل اصفهان
آجر سه گل اصفهان
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آجر سه گل اصفهان

فروش ویژه آجر نسوز سفید اصفهان

خرید آجر سه گل اصفهان

یکی از پرطرفدارترین و پر کاربرد ترین آجرها در صنعت ساختمان سازی، آجر سه گل می باشد. این مدل آجر به دلیل وجود سوراخ های بزرگ بر روی سطح آن، عایق بسیار مناسب و قوی در برابر حرارت و صدا می باشد و از آن ها در ساخت دیوار های دور ساختمان، دیوارهای باربر و نیمه باربر، ساخت دیوارهای و تیغه های داخلی و تیغه های جداکننده اتاق ها، ساخت سویه و اماکن تاریخی و همچنین طاق ضربی و … استفاده شود.

آجر سه گل چیست؟

آجر سه گل با طراحی متفاوت نسبت به آجرهای معمولی، دارای سه سوراخ است و از خاک رس ساخته می‌ شود. طراحی این آجر به گونه‌ ای است که هم برای تو کار و هم برای نما قابل استفاده است و در استان فارس بیشترین استفاده را دارد و در دیگر استان کمتر مشاهده شده است. اما رفته رفته به دلیل مقاومت، طراحی منحصربه فرد و قیمت مناسبش درصد خرید آن افزایش یافته است. سوراخ های ایجاد شده روی این آجر باعث شده است ملات به خوبی و به صورت کاملا یکدست و محکم داخل سوراخ ها قرار گیرد و استحکام مناسب برای دیوار ایجاد کند. به همین دلیل از آجر سه گل برای زمینه‌ های مختلف استفاده می‌ شود که هم ظاهر زیبایی دارد و هم مقاومت آن ایده آل است.

آجر سه گل چه کاربردی دارد؟

این آجر در زمینه‌ های مختلفی قابل استفاده است و با طراحی خاص و متفاوت می‌ توان آن را با قیمت مناسب خریداری نمود. کاربرد آجر سه گل علاوه بر موارد نام برده شده برای ساخت سقف، بناهای قدیمی، بازسازی ساختمان های قدیمی و دیوارکشی نیز مناسب است و به دلیل نفوذ عالی ملات داخل سوراخ ها استقامت مناسبی به دیوار می‌ بخش.

از این آجر ها معمولا برای ساخت تیغه و جداکردن دیوار های خارجی ساختمان ها  و جدا کردن اتاق های ساختمان، زدن طاق ضربی، ساختن انواع سوله ها، بازسازی و ساخت اماکن تاریخی و … است.

محصول جدید: آجرنما لفتون زرد اصفهان

مزایای استفاده از آجر سه گل

بسیار سبک تر از آجر فشاری

مقاوم بسیار بالا در برابر آتش سوزی

عایق حرارتی مناسب

عایق صوتی عالی

احتمال شکستگی بسیار پایین

دور ریز بسیار کم

قابل استفاده از خرد شده های آجر

قابل اتصال با سازه های بتنی و فلزی

قیمت مناسب

حمل آسان و اقتصادی