آجر لعابی فیروزه ای اصفهان - فروش انواع آجر نسوز

تماس بگيريد

آجر لعابی فیروزه ای - فروش آنلاین جدیدترین آجر لعابی فیروزه ای در اصفهان - خرید اینترنتی بهترین آجر لعابی فیروزه ای در صنایع آجر اصفهان


کد محصول : 109545
تولیدکننده :
درصد تخفیف : 0%
موجودی انبار :
گارانتی محصول :

تاریخ : 1401/1/8
تعداد نمایش : 925 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

 آجر لعابی فیروزه ای اصفهان
آجر لعابی فیروزه ای اصفهان
تومان تماس بگيريد تومان

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

 آجر لعابی فیروزه ای اصفهان

فروش ویژه آجر نسوز هلالی در اصفهان

کاربرد آجر لعابی فیروزه ای

در گذشته از آجر لعابدار سنتی بیشتر در نماسازی، کف‌سازی، کاشی‌کاری کنار باغچه ها و قرنیز دیوارها، مساجد و حسینیه‌ ها، کتیبه‌ های اطراف محراب ها، مناره‌ ها، سردرها و… استفاده می شد. امروز نیز بسیاری در سفره‌ خانه‌ ها و هتل‌ های سنتی، سنتی‌ سراها، ابنیه اعیانی و اشرافی، مساجد، طاقی ها، ایوان ها، گنبدها و… از این مصالح استفاده می‌ کنند.

برخی از طراحان خوش ذوق از آجر لعاب دار برای منازل خود به خصوص نمای داخلی آن استفاده می‌ کنند. کف حوض‌ ها و حوضچه‌ ها با کاشی‌ ها و آجر لعابدار فیروزه‌ ای جلوه‌ ای بی‌ نظیر و خیره کننده دارد.

محصول جدید: آجرنما لفتون زرد اصفهان

ویژگی های آجر لعابدار فیروزه ای

آجر های لعاب دار فیروزه ای در رنگ های بسیار زیاد و همچنین در چندین فرم قابلیت تولید دارد. این آجرها یک بافت صاف و صیقلی دارد که باعث می شود آب نتواند به داخل آجر نفوذ پیدا کند.

از جمله ویژگی این آجر این است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل مواد شیمیایی دارد. اگر لعاب مصرفی بر روی آجر ضریب انبساط و انقباض متفاوتی را دارا باشد سطح آن ترک بر می دارد و یک ظاهر نامتناسب و ناخوشایند به وجود می آورد.

این آجرها بیشتر برای نمای ساختمان ها به کار می رود و بیشترین کاربرد آن در دیزاین داخلی دارد. آجرهای لعاب دار علاوه بر زیبا سازی مقاومت نما را در برابر فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می شود.

از جمله ویژگی های این آجر این است که در برابر آتش مقاوم است. همچنین رنگ آجر یکنواخت می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد سختی این آجر در برابر خراش نشان از استاندارد بودن آن دارد.

این لعاب فیروزه ای نفوذ ناپذیری بسیار بالایی دارد و از این رو مانع بستن سفیدک و یا شوره روی سطح آجر می شود و مانع جذب رطوبت و فرسایش هم می شود. این آجرها در هر نوع آب و هوایی مناسب می باشد به این دلیل که لعاب موجود در این محصول از یخ زدگی جلوگیری می کند. این آجرها از ایجاد لکه ها و در نتیجه زشت شدن نما جلوگیری می کند.